Hakkımızda

Pia Bella Otel kısa bir yürüyüş mesafesi ile tarihi limana gidilecek kadar yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Yeşil geniş bir bahçeye içine yerleşmiş bir oteldir. Pia Bella Otel, elemanların profesyonelliği ve standart üstü hizmetleri ile kurur duyan bir anlayışa sahiptir. Bütün 144 odası misafirlerinin rahatı ve konforu için döşenmiş sıcak bir ortama sahip mekanlardır.  Otel olanakları, çocuk havuzu dahil olmak üzere, iki açık hava havuzu,  Bahçe Barı, Cafe Bella, The Annex, The Terrace, ve kapalı mekan restoran ve bar'dan oluşmaktadır.

MARKA GÜVENİ
Pia Bella Otel dört yıldız konforu ve fazlasını sunmaktadır.  Devamlı olarak müşteri memnuniyetini artırmak için büyük çaba harcamaktayız.

PIA BELLA OTEL - GENEL GÖRÜNÜŞ 
Aile işletmesi olan Pia Bella, başlangıçta küçük bir otel olmasına karşın, üstün hizmet ve yüksek itibarından dolayı, geçtiğimiz beş yıl içerisinde, iki kat genişlemiştir. En iyi müşteri memnuniyeti dışında, bölgedeki en konforlu ve zevkli döşenmiş otel odalarına sahiptir.  Emin olun ki, bu hızlı büyümenin etkileri misafirperverliğimizi daha da arttırmamıza sebep olmuştur, ki genelde bu tam tersi etki yaratır diye düşünülmüştür. 

Otelimize ayak basar basmaz, dostca bir karşılamanın etkilerini ve deneyimini hissedeceksiniz. Pia Bella Otel çoğunlukta müdavim müşterilerine hizmet vermektedir. 

Tek kişilik odalar da dahil olmak üzere, çiftler ve aileler için dekore edilmiş odalar, tüm müşterilerimize odalarında keyifli zaman geçirecek şekilde tasarlanmıştır. 

Girnedeki yürüme mesafesindeki dükkanlara yakınlığı ve 5 kilometreden az bir mesafede olan plaj, müşterilerine ayrı bir avantaj sunmaktadır.    


Erken rezervasyon tavsiye edilir.

OTEL OLANAKLARI

Oda Servisi (24 saat)

Kahvaltı, Öğlen ve Akşam Yemeği 

Masaj

Otopark

Çamaşır yıkama hizmeti

Genel alanlarda Wi-fi Internet bağlantısı

Bagaj Odası

Çelik Kasa

Günlik Oda Temizliği

Uyandırma hizmeti

Bell boy hizmeti

Minibar

Araç Kiralama hizmeti


SPOR TESİSLERİ

Profesyonel Çim Futbol Sahası

Suni Çim Futbol Sahası

Bilardo Masası

Dart Kurulu

2 Dış Mekan Havuzu